بيمارستان امام سجاد(ع) رامسر
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1398/08/13 تعداد بازدید: 6
راه اندازي كلينيك تخصصي غربالگري سرطان پستان در بيمارستان امام سجاد(ع) رامسر
كلينيك تخصصي غربالگري سرطان پستان در بيمارستان امام سجاد (ع) رامسر كه با همكاري مشترك شبكه بهداشت و درمان شهرستان رامسر همزمان با شروع پويش غربالگري سرطان پستان ، راه اندازي و شروع به كار كرد.
اين كلينيك با حضور متخصصين محترم زنان و زايمان و ماما و مجهز بودن به دستگاه هاي پيشرفته تشخيصي نظير ماموگرافي كار خود را آغاز كرد.
سرطان پستان شايعترين سرطان در زنان مي باشد و سن ابتلا به سرطان پستان درايران ده سال نسبت به ساير كشورها پايين تراست.
ازآنجاييكه تشخيص سرطان پستان در مراحل اوليه نقش بسزايي در درمان اين بيماري داشته و موجب افزايش طول عمر مبتلايان به اين بيماري مي گردد، لذا با توجه به اينكه اين شهرستان با وجود انجمن حمايت از بيماران سرطاني كه به صورت رسمي فعاليت مي كند و يكي از اهداف بزرگ اين انجمن، پيشگيري و تشخيص زود هنگام سرطان مي باشد، گام مهمي در جهت نيل به اين هدف برداشته است.
معاينه پستان توسط خود فرد و پزشك و نيز انجام ساير تست هاي تشخيصي (ماموگرافي، سونوگرافي و...) طبق دستور پزشك با توجه به سن، براي تمام خانمها الزامي مي باشد، لذا با به راه اندازي اين كلينيك تخصصي در راستاي پويش يك ماهه به مدت دو روز در هفته (دوشنبه و سه شنبه ها)از ساعت 8/5 الي 11صبح آمادگي خود را جهت انجام اين امر اعلام مي دارد و كليه خانمها مي توانند با مراجعه به اين مركز از خدمات اين كلينيك بهره مند گردند.
لازم به ذكر است اين مركز در اولين روز شروع افتتاحيه كه 13 آبان 98 بوده تعداد 22 نفر از خانم ها غربالگري پستان انجام و موارد مشكوك و نياز به پيگيري هاي بعدي به سطوح  بالاتر ارجاع داده شده اند.
/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal